Zimowy ślub w Bazylice katedralnej Wniebowzięcia NMP | fotograf ślubny Kielce


Bez wątpienia bazylika katedralna w Kielcach jest jednym z najbardziej fotogenicznych kościołów w naszym mieście. Bogato zdobione, klimatycznie oświetlone wnętrza to to, co zarówno fotograf ślubny jak i pary młode, często lubią najbardziej. Znajdujący się w sąsiedztwie Pałac Biskupów Krakowskich z kompleksem ogrodów to miejsca, które przy sprzyjającej pogodzie można wykorzystać do zorganizowania "first look'a" przed lub mini sesji po ślubie :)


Podczas ceremonii nie brakowało emocji. Olę do czekającego przy ołtarzu Krzyśka odprowadził dumny tata. Po wysłuchaniu fragmentów Ewangelii i przygotowanej specjalnie na to wydarzenie homilii, Ola i Krzysiek przysięgali sobie wzajemną miłość. Przysięga to jeden z najbardziej emocjonalnych momentów tego dnia. Po niej opada pierwszy stres i najczęściej pojawiają się uśmiechy, na które poluje każdy fotograf ślubny :) Teraz jeszcze tylko jeden stresujący moment dzieli parę młodą (a głównie jej męską część ;) ) od beztroskiej zabawy - oficjalne rozpoczęcie wesela pierwszym tańcem w chmurach :) 


Wesele w Hotelu Patver


Ola i Krzysiek na miejsce wspólnego świętowania wybrali Hotel Patver w Borkowie, urokliwie położony na pograniczu sosnowego lasu. Wejście po czerwonym dywanie pod pobłyskującymi na tle jesienno - zimowych barw girlandami żarówek, pięknie ozdobione okrągłe stoły, a za nimi przeszklone ściany. Wszystko gotowe, żeby zacząć świętowanie w pięknym stylu. O oprawę muzyczną i specjalnie zamówione na pierwszy taniec chmury zadbał Dj Stanley, a o kuszący stół pełen słodkości niezawodna ekipa Bake a Cake :) Nie przedłużając, zobaczcie reportaż ślubny z tego wyjątkowego dnia, w naszym wykonaniu :)